Pir Kapitone Hakkında

Pir Kapitone ile Sanatsal Üretim

Pir Kapitone 43 yıllık bir aile işletmesidir.

Tecrübe ve sabırın sonu

1976 yılında kurucumuz Fevzi ÇAKALOĞLU tarafından nakış ile başlayan tekstil serüvenimiz bugün kapitone üretimi ile ikinci nesil bir şirket olarak Melih ÇAKALOĞLU yönetiminde giyim ve ev tekstil sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. 40.YILINDA güçlü kadromuz ve güncel teknolojik makine parkurumuz ile yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız kurulduğu günden bugüne yenilikçi anlayışı ve takım ruhu ile istikrarlı bir şekilde büyüyerek tekstil sektöründe aranan bir şirket haline gelmiştir.

Üretim Kalitesi

Önceliğimiz kalite, bunun için uzun yıllardır oluşan prensiplerimizi korumak ve geliştirmek için ilk önce insan kalitemizi arttırmaya yönelik çalışıyoruz sonrasında da teknolojik yenilikleri sürekli takip edip yatırımlarımıza devam ediyoruz. Toplam kalite için teknoloji ve kalitesini yönetecek personel kalitesine önem veriyoruz.

Üretim

Siparişi gelen ürünler belirlenen formatlarda planlanıyor. Üretim öncesi malzeme hazırlığı, makinada üretim, boya işlemi (varsa), kesim ve paket işlemi tamamlandıktan sonra sevk ediliyor.

Gelenek ve Gelişim

Yüzyıllardır elle işlenen motifler renkler gelişen teknoloji ile makinalarla yapılmaktadır daha çok kadınların hayali ve ihtiyacı olan nakış ve nakışlı ürünler günün teknolojisi ve alternatifleri ile tekrar etmektedir.

Pazarlama ve Strateji

Birebir sunum yapılarak ve katıldığımız fuar ve etkinlikler ile pazarlama faaliyetleri düzenli olarak yapılıyor. Amaç düzenli büyüme ve max karlılık ile şirketimizi yaşatmaktır.